RSS

Ruchanie na ekranie


Niektóre dupcie uwielbiają się ruchać na ekranie. Tym razem czarna dupa, bierze w obroty białego kutasa. Może i ona nie jest piękna, ale ma pewne walory, które sprawiają, że ruchanie z nią to sama przyjemność.
Najpierw czarna laska trochę gada jaka to niby jest ekstra, ale jak doszło do obciągania, a koleś jej przytrzymał głowę, aby głębiej brała kutasa, to się porzygała. No cóż, nie był to jej najlepszy start. Natomiast ruchanie cipy wychodzi już jej lepiej. Dla niej jeden kutas to zdecydowanie za mało, do ruchania potrzebuje co najmiej dwóch, aby brali ją na dwa baty. Z niektórych ujęć paszczę ma wstrętną, ale kot się na to będzie patrzał jak zacznie ją ruchać od tyłu. Widać, że przygotowują ją do ostrego ruchania. Nie dość, że musi dać dupy to jeszcze obciągać dwa kutasy. Za każdym razem gdy weźmie fiuta głęboko do buzi, żyga. No ale musi zdobywać doświadczenie, jeśli chce być ruchana na ekranie.

Ci kolesie są twardzi i ostro ją wyruchują z każdej strony. Zaliczą każdy otwór do którego można by było włożyć kutasa.

Sucza mogła by zrzucić parę kilo, bo w pozycji na jeźdźca, ruchanie nie wychodzi jej za dobrze. Jednak jak który ją tam bierze od tylca, to od razu jęczy z rozkoszy.

Traktują ją jak totalną zdzirę, ale widocznie tak ma być. Jest to jakby chrzest do uczestnictwa w ostrych filmach porno, gdzie mocne ruchanie jest na porządku dziennym.

Na koniec spuszczają się jej na twarz. Widać, że mało sie nie popłakała i chyba nie o takie ruchanie jej chodziło. To jejst widocznie dla niej za ostre.